Luizi dhe Olta fotografohen bashkë gjatë xhirimeve të filmit, ja fotot e shkrepura në Korçë

vovalbania June 22, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Luizi dhe Olta fotografohen bashkë gjatë xhirimeve të filmit, ja fotot e shkrepura në Korçë

Ndonëse ishin armiq të betuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip, pas përfundimit të lojës Luizi dhe Olta duket se kanë hedhur gjithçka pas krahëve duke u kthyer në aleatë për një projekt të përbashkët.

Bëhet fjalë për filmin “Në kuadër të dashurisë”, ku dyshja do vijnë si protagonistë në rolin e një çifti të dashuruarish.

Ditën e sotme ata janë fotografuar në parkun e Korçës ku po zhvillohen edhe xhirimet e filmit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE