Çunat e Londrës “çmenden” pas Luizit, e puthin dhe e mbulojnë me paund (VIDEO)

vovalbania June 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çunat e Londrës “çmenden” pas Luizit, e puthin dhe e mbulojnë me paund (VIDEO)

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” Luiz Ejlli vijon te jetë një personazhet më të kërkuar të momentit. Duket se fama e tij cijon të rritet.

Këngëtari pasi ishte i pranishëm në eventin e Elvana Gjatës, ku edhe performoi, mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në një koncert në Londër.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIP MAGAZINE (@vipmagazine.al)

Fansat duket se janë të çmendur pas tij. Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet Luizi dhe një fans i tij, i cili e puth në faqe këngëtarin dhe i hedh edhe disa paund.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47614 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE