Olta dhe Luizi në shtrat, brenda filmit “Në kuadër të dashurisë” (FOTO)

vovalbania June 30, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Olta dhe Luizi në shtrat, brenda filmit “Në kuadër të dashurisë” (FOTO)

Filmi ‘Në kuadër të dashurisë’ është një nga prodhimet më të komentuara të momentit, ku të gjithë ndjekësit janë të entuziazmuar të shikojnë personazhet e tyre të preferuar në aktrim.

Teksa thuhet se mund të publikohet në muajin tetor, ‘Top Channel Films’ vazhdimisht i ka përditësuar mbështetësit me copëza nga xhirime, momente nga backstage, dhe pak nga dy protagonistët Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari, të cilët në një moment janë edhe në shtrat.

Këto janë disa prej fotove të shkëputura nga filmimet.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32604 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE