Foto/ Nuk ndalet Luizi, thyen një tjetër rekord, ja për çfarë bëhet fjalë

vovalbania July 13, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Foto/ Nuk ndalet Luizi, thyen një tjetër rekord, ja për çfarë bëhet fjalë

Fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, festoi ditëlindjen dhe surprizat për të nuk kanë fund.

E gjitha dita për këngëtarin ka qenë e mbushur me urime nga mijëra fansat e tij. Mesazhet e shpërndara në rrjetet sociale kanë qenë aq të shumta, sa ai ka arritur të thyejë një rekord në “Twitter”.

Hashtagu #hbdluiz (Gëzuar ditëlindjen Luiz) është përdorur 105 mijë herë në më pak se 24 orë, duke u bërë kështu trend në Shqipëri dhe Kosovë.

“Faleminderit të gjithëve. Zoti ju bekoftë”, shkruan Luizi pasi mësoi lajmin e bukur për të.

Megjithatë, dhuratën më të veçantë, Luiz Ejlli e mori nga partnerja e tij, Kiara Tito. Sapo akrepat shënuan, 00:00, moderatorja e mori bashkëshortin e saj në një ambient romantik të mbushur me trëndafila të kuq dhe i uroi 38-vjetorin.

Foto/ Nuk ndalet Luizi, thyen një tjetër rekord, ja për

Foto/ Nuk ndalet Luizi, thyen një tjetër rekord, ja për

Foto/ Nuk ndalet Luizi, thyen një tjetër rekord, ja për

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47092 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE