Në një lidhje dashurie me Ron Kokën? Ditea Berisha reagon pas deklaratës virale

vovalbania July 17, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Në një lidhje dashurie me Ron Kokën? Ditea Berisha reagon pas deklaratës virale

Ditea Berisha ka mohuar zërat për një lidhje të mundshme me Ron Kokën.

Me anë të një story në instagram, Ditea shprehet se me Ronin janë miq të vjetër familjeje, dhe mes tyre nuk ka asgjë më shume.

Lajmet për një lidhje mes tyre qarkulluan pas intervistës që Ditea dha në programin “Pushime on top” ku foli për raportin me Ronin.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE