E keni vënë re që nuk ka një Barbie shtatzënë?!

vovalbania July 25, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E keni vënë re që nuk ka një Barbie shtatzënë?!

Ajo ka qenë veterinere, dentiste dhe konservatore e jetës së egër. Ajo i ka kaluar fundjavat duke ecur me rrota me të dashurin e saj Ken, duke bërë pazar me miqtë dhe veshur me fustane magjepsëse prej kadifeje në ngjarjet zyrtare të organizuara në tapetet e dhomave të gjumit ngjyrë bezhë. Ajo drejton një Corvette, një Jeep dhe një RV. Ajo zotëron disa shtëpi, pothuajse të gjitha kanë shumë kate (shumica vijnë me ashensor).

Lista e saj e lakmueshme e bashkëpunëtorëve përfshin Bob Mackie, McDonald’s, Caboodles dhe Hello Kitty. Ajo ka numrin e Ava DuVernay. Ajo ka qenë në hapësirë. Në 60 vitet e saj të ekzistencës, ka vetëm një gjë që Barbie nuk ka qenë: shtatzënë. Të paktën jo në dijeninë tonë.

Shoqja e saj më e mirë, Midge, ajo me flokë ngjyrë gështenjë, e martuar me “mikun” e Kenit, Allan, mbeti shtatzënë një herë, në vitin 2002. Margaret “Midge” Hadley u prezantua në vitin 1963, katër vjet pasi Barbie bëri debutimin e saj të madh, bjonde. Ajo kishte të njëjtat dimensione hiper-realiste si Barbie, kështu që të dy mund të ndanin rrobat, por fytyra e saj ishte më e rrumbullakët dhe më vizatimore.

Me flokët e saj ngjyrë gështenjë dhe faqet voluminoze me njolla, klasikja Midge ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me Randy, kukullën me erë të keqe që ngacmonte të gjithë në Pee-wee’s Playhouse.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26378 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE