Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Monedhat e huaja pësojnë një rritje të lehtë, ja me sa blihen dhe shiten

vovalbania July 26, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Monedhat e huaja pësojnë një rritje të lehtë, ja me sa blihen dhe shiten

Euro blihet me 101 lekë dhe shitet 102 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 116.5 lekë dhe shitet me 118.4 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 104.7 lekë, ndërsa në shitje me 106.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69 lekë dhe në shitje me 71.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Monedhat e huaja

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE