Kevin Hart përfundon në karrige me rrota pasi e pranon se u tregua njeriu më budalla në botë!

vovalbania August 25, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kevin Hart përfundon në karrige me rrota pasi e pranon se u tregua njeriu më budalla në botë!

Përpjekja për të bërë gjëra të reja e ka ulur përkohësisht Kevin Hart në një karrige me rrota. Kjo është sipas yllit të filmit, i cili postoi një video në llogarinë e tij të verifikuar në Instagram, ku mbishkrimi lexon:

Unë duhet të jem njeriu më budalla në botë!

Duke përdorur disa shprehje si në mbishkrim ashtu edhe në video, Hart tregoi se si u përpoq të garonte me mikun e tij, ish-lojtarin e NFL Stevan Ridley, në një vrapim prej 40 metrash dhe përfundoi duke u plagosur.

Zonja dhe zotërinj, mosha 40-vjeçare është e vërtetë. Të gjithë burrat dhe gratë 40 vjeç e lart, nuk është një lojë. Respektoje atë moshë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kevin Hart (@kevinhart4real)

Më pas ai njoftoi se ishte në një karrige me rrota për t’u përpjekur të bënte disa gjëra për të rinjtë. Hart tha se ai vuri bast se Ridley mund ta mposhtte në sprint, por u përul.

Unë kam kapur keq pjesën e poshtme të barkut. Nuk e di se çfarë është, por ndodhi. Unë nuk mund të eci.

Hart, 44 vjeç, e quajti veten gjithashtu si njeriu më budalla në përgjigje të një pyetjeje se pse ai madje po garonte në radhë të parë. Ridley shkoi në tregimet e tij në Instagram për t’iu përgjigjur videos së Hart. Kjo nuk është hera e parë që Hart bën këto eksperimente. Në vitin 2019, Hart pësoi lëndime të mëdha në shpinë pas një aksidenti me makinë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE