Çfarë po ndodh mes Luiz Ejllit dhe Mikela Pupës?!

vovalbania September 09, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë po ndodh mes Luiz Ejllit dhe Mikela Pupës?!

Duket se këngëtari i njohur, Luiz Ejlli, ka filluar me pastrimin e llogarisë së tij në Instagram.

Pasi hoqi nga lista e ndjekësve Krist Aliajn, ku dyshohet se shkak i këtij vendimi ishte një deklaratë e këtij të fundit, Luizi “i ka vënë vizën” një tjetër ish-banore të BBV.

Bëhet fjalë për Mikela Pupën. Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja që çoi këngëtarin drejt këtij vendimi, mirëpo vetë Pupa ka bërë një reagim në Instagram.

E pyetur nga një ndjekëse se përse Luizi e hoqi nga “followers-at”, ajo tha:

“Tani e pash që më paska hequr“, shoqëruar me një foto të një mace të habitur.

Mikela i dha fund gjithashtu aludimeve nëse do të jetë pjesë e “Dancing With The Stars”, ku u përgjigj shkurt me një “JO”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE