Në këtë pikë të lojës, Erjola habit me veprimin gjatë natës

vovalbania May 08, 2024 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Në këtë pikë të lojës, Erjola habit me veprimin gjatë natës

Erjola dhe Romeo janë aluduar shpesh nga banorët brenda shtëpisë se kanë një pëlqim për njëri-tjetrin.

Si mos të mjaftonte kjo, Graciano i ka hedhur “benzinë zjarrit” mbrëmjen e djeshme në Prime, ku është shprehur se Romeo i ka dërguar mesazhe Erjolës në rrjetet sociale, por kjo e fundit ia ka lënë ‘Seen’.

Pas një situate mjaft të ngarkuar emocionalisht, gjatë natës Erjola mori vendimin për të lënë shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Moderatorja bëri gati edhe valixhet, megjithatë u ndalua nga banorët.

“Pse intimidohesh nga ai?”- ishin fjalët e thëna nga Romeo dhe Egla.

“Ndërsa Graciano i tha: “Pse ikën? Doli e vërteta ndaj”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55509 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE