Marina dhe Getoari, prindër për herë të parë

vovalbania February 23, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Marina dhe Getoari, prindër për herë të parë

Prej disa javësh në media është përfolur se Marina është shtatzënë. Thashethemet nisën nga fakti që moderatorja është zhdukur nga rrjetet sociale e dyshimet i shtoi më shumë edhe miku i saj Eraldo Rexho, i cili në një intervistë për “Pushimet on Top”, zbuloi se në kopertinën e Shtatorit të “Revista Who” do të jetë një personazh bjonde që pret të bëhet mami.

Burime për “Anabel” konfirmojnë se lajmi është i vërtetë dhe Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë.

Tani na mbetet që lajmin ta konfirmojë edhe vetë çifti, i cili kohët e fundit ka qëndruar larg rrjeteve sociale e vëmendjes se publikut.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE