Portalet e bënë shtatzënë për herë të dytë Reagon Rudina Magjistari..

vovalbania February 23, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Portalet e bënë shtatzënë për herë të dytë Reagon Rudina Magjistari..

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon lajmi se moderatorja është shtatzënë për herë të dytë.

Dhe gjithë lajmet filluan pas një fotoje të publikuar nga moderatorja ku shkruante “selfies. Kur te pelqejne te gjitha. “Ata ishin 4”. Nese kjo fjali ju thote diçka, atehere jeni ne profilin e duhur”.

Pas këtij postimi ishin edhe ndjekësit ata që filluan ta uronin Rudinën për “shtatzëninë e dytë”. Mirëpo moderatorja e ka përgënjeshtruar lajmin teksa ka postuar një foto në “Instastory”.

“Po ç’janë këto lajme mi aman”, ka shkruar Rudina dhe ka hedhur menjëherë poshtë dyshimet e shtatzënisë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE