“Plas” mes Fifit dhe Arditit: Mos më thuaj që s’kam qenë shok i ngushtë, të di vajzë të zgjuar leri titujt e portaleve

vovalbania February 23, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Plas” mes Fifit dhe Arditit: Mos më thuaj që s’kam qenë shok i ngushtë, të di vajzë të zgjuar leri titujt e portaleve

Sot në post Big Brother VIP nuk kanë munguar përplasjet mes ish-banorëve.

Kësaj radhë kryefjalë u bë Fifi dhe Ardit Çuni.

Teksa Fifi zgjodhi një mënyrë shumë prepotente për të reaguar dhe treguar se Arditi nuk ishte shok i saj i ngushtë dhe pse ky vetë kishtë thënë nëpër media të kundërtën.

Ndërkohë që një përgjigje nuki ka munguar edhe nga ana e Arditit.

Ai është shprehur se ka qëndruar afër Fifit për problemet e saj dhe duket se ky pretendim i këngëtares kosovare nuk i ka përlqyer fare.

“Të kam ndeje afër se e kam parë të nevojshme për probleme që ke pas nga jashtë. Unë të kam parë nga shumë afër, edhe në studio edhe në koncerte.

Kështu që mua mos më thuaj që s’kam qenë shoku jot i ngushtë brënda. Unë të di gocë të zgjuar dhe s’ke pse dëgjon dhe lexon tituj portalesh.”- tha Arditi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52650 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE