FOTOT: Një ‘bombë’ si Oriola Marashi, modelja pozon me bikini mikroskopike

vovalbania February 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
FOTOT: Një ‘bombë’ si Oriola Marashi, modelja pozon me bikini mikroskopike

Modelja e njohur, Oriola Marashi është ndër femrat më të komentuara e sidomos për shkak të fizikut të saj të përkryer.

Modelja “i çmendi” të gjithë me fotot e nxehta në rrjetet sociale ku nuk la vend për imagjinatën.

E veshur në të brendshme nga marka “Guess” dhe një robdishan, modelja vuri në pah format mahnitëse të trupit. “Zbrita sot në tokë që të shoh se si jetojnë qeniet njerëzore!”, ka shkruar Oriola në mbishkrimin e fotove.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58048 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE