Fifi merr një dedikim dashurie shumë të ëmbël nga i dashuri

vovalbania February 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fifi merr një dedikim dashurie shumë të ëmbël nga i dashuri

Pas paraqitjes publike ku shkëmbyen puthje e përqafime përpara shumë të pranishmëve në një mbrëmje muzikore ku Fifi performonte, ajo dhe Adisi nuk kanë kursyer fotografitë e përbashkëta në rrjete sociale.

Çifti duken shumë të lumtur në krahët e njëri tjetrit dhe këtë e dëshmoi edhe një herë postimi më i ri nga Adis Patushi.

Ai ndau dy fotografi krah Fifit dhe e shoqëroi me një dedikim të ëmbël.

“E kam njo’ që se ka kush!”, shkoi ai në postimin e tij.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE