Elgiti u bë i famshëm nga Big Brother? – Klea ka një përgjigje të prerë!

vovalbania February 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Elgiti u bë i famshëm nga Big Brother? – Klea ka një përgjigje të prerë!

Klea Huta u është përgjigjur gjithë atyre që thanë se Elgit Doda u bë i famshëm nga Big Brother, pasi Donaldi ishte pjesë e tij.

Moderatorja u pyet nga dikush nëse e ka mendimin e njejtë dhe sigurisht nuk përtoi të japë një përgjigje.

Ajo tha se Elgiti e meriton famën të cilën e ka krijuar shumë vjet më parë, pa gjumë, me përkushtim e djersë.

Lexojeni të plotë përgjigjen e gruas së artistit!

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52602 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE