Kush ishte vajza në krah të Donaldit që e shoqëroi gjatë festës së BBV

vovalbania February 25, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kush ishte vajza në krah të Donaldit që e shoqëroi gjatë festës së BBV

Festa private e organizuar post Big Brother Vip tregoi hapur se marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrixës nuk vijon jashtë shtëpisë.

Donaldi e ka shijuar festën deri në minutën e fundit. Aktori u ngjit në skenë dhe këndoi këngën që i ka dedikuar Bora Zemanin. Po ashtu, ai u forografua në praninë e një vajze, e cila edhe pse nuk është pjesë e show biz, është e njohur në botën e biznesit dhe në jetën sociale. Ajo është Orgesa Kalemi një biznesmene e njohur në Tiranë.

32-vjeçarja ka qenë e ftuar në festë nga Lori Hoxha. Orgesa është administratorja e një biznesi në Tiranë, biznes ky që i lejon jetën luksoze, por edhe miqësinë me VIP-a dhe emra të njohur nga bota e medias.

Vajza brune simpatike është e apasionuar pas udhëtimeve dhe jetës luksoze.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52658 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE