Fifi dhe Donaldi shfaqen të përqafuar: Ne jemi kryefjala

vovalbania February 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Fifi dhe Donaldi shfaqen të përqafuar: Ne jemi kryefjala

Ndonëse, kanë kaluar 10 ditë nga mbarimi i “Big Brother VIP”, duket se shumë prej ish-banorëve kanë ruajtur marrëdhëniet me njëri-tjetrin.

Një ndër dyshet më të afërta janë Fifi dhe Donaldi, të cilët i kanë dedikuar njëri-tjetrit edhe një tatuazh.

Së fundmi, ka qenë këngëtarja që ka shpërndarë një imazh përkrah aktorit, përmes të cilit ka shfaqur dashurinë që ka për të.

“Ne jemi kryefjala Donald Veshaj. Na falni për modestinë”, ka shkruar Fifi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE