Kledi zbulon se si nisi lidhja e Fifit dhe Adisit “Unë i prezantova por nuk e prisja”

vovalbania February 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kledi zbulon se si nisi lidhja e Fifit dhe Adisit “Unë i prezantova por nuk e prisja”

Fifi ka nisur një lidhje të re dashurie me Adis Patushin.

Çifti prej javësh po shfaqen kudo bashkë dhe të lumtur dhe publike e bënë shumë pak kohë pasi u lidhën.

Kledi Hysa ka zbuluar se ka qenë ai që i ka prezantuar çiftin me njëri-tjetrin.

Ish-banori dhe Adisi janë kushërinj të afërt dhe janë rritur bashkë.

Modeli u shpreh në Glamour Zone se ka qenë ai që i njohu por nuk e kishte besuar se gjërat do të arrinin deri këtu.

Ester Bylyku: Ti si familjar e aprovon këtë lidhje? Sepse ka raste që familjarët nuk e aprovojnë, mbase jo drejtëpërdrejtë, por i duken çift toksik ose që nuk shkojnë?

Kledi Hysa: Mua më pëlqen komunikimi mes tyre dhe unë Adisin e shikoj shumë të lumtur dhe kjo më bën mua akoma më të lumtur. Edhe Fifin e shoh të lumtur dhe për mua nuk ka gjë më të bukur.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52599 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE