Epike! Romeo i futet në dush Donaldit, zbulon vesin që i la BBV (VIDEO)

vovalbania February 28, 2022 99 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Epike! Romeo i futet në dush Donaldit, zbulon vesin që i la BBV (VIDEO)

Romeo Veshaj ka publikuar një moment shumë qesharak në rrjete sociale.

Nga dhoma e hotelit ku ndodhet bashkë me binjakun e tij Donaldin ai solli një video për ndjekësit e tij të shumtë duke zbuluar vesin që i ka lënë Big Brother këtij të fundit.

Romeo futet në dush ku ishte Donaldi dhe na zbulon se ai akoma edhe pas daljes futet me mbathje.

“Vazhdon të bëjë dush me mbathje”, ka shkruar Romeo dhe ju nuk duhet ta humbisni këtë moment qesharak dhe reagimin e Donaldit.

http://afterparty.al/wp-content/uploads/2022/02/IMG_9269.mp4
Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18364 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE