Futbollisti i njohur i Arsenalit në lidhje dashurie me modelen e njohur!

vovalbania March 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Futbollisti i njohur i Arsenalit në lidhje dashurie me modelen e njohur!

Mbrojtësi i Arsenalit dhe Anglisë, Ben White në lidhje dashurie me Milly Adams.

24-vjeçari bëri publike lidhjen me modelen e Instagramit, 25-vjeçe, nga Hertfordshire të dielën mbrëma, duke postuar fotografi duke u mbajtur për dore.

Tatuazhet dalluese të dorës së ish-mbrojtësit të Brightonit, konfirmuan identitetin e tij dhe besohet se dyshja kanë qenë në një lidhje prej disa javësh.

Ben dhe Milly janë totalisht të fokusuar me njëri-tjetrin”, tha një burim.

“Ata kanë nisur takimet që disa jave dhe tani po kalojnë kohë bashkë në Londër”.

Është hera e parë që Ben ka dalë publikisht me një të dashur në Instagramin e tij, ai e dinte që postimet e tyre nuk do të kalonin pa u vënë re, sepse ka tatuazhe të veçanta në duar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54527 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE