I dedikoi këngë Beniadës, artisti zbulon mesazhin e veçantë që i dërgoi modelja pas përfundimit të ‘Big Brother Vip’

vovalbania March 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
I dedikoi këngë Beniadës, artisti zbulon mesazhin e veçantë që i dërgoi modelja pas përfundimit të ‘Big Brother Vip’

Personazhet e Big Brother VIP janë më të komentuarit e momentit ndonëse reality show ka përfunduar. Kevinjo, një i ri 22 vjeçar i ka dedikuar një këngë Beniadës, e cila u kthye në një nga personazhet më të pëlqyer për çiltërsinë dhe të folurën e saj.
I ftuar në “Shqipëria Live”, Kevinjo tha se ka marrë një mesazh zanor nga modelja pasi doli nga BB VIP.

“Më tha, më ka thënë kushërira ime për projektin, e kam dëgjuar dhe më ka pëlqyer shumë”, tregoi Kevinjo.

Përveç kësaj zbuloi se ka shkruar disa vargje për luftën si poezi dhe mund të sjellë së shpejti një projekt muzikor.

Kujtojmë se Beniadës i dedikoi këngë edhe Poni, e cila lumturoi shumë modelen.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE