Billie Eilish tregon se jeta e saj ‘ndihet njësoj’ edhe pasi është bërë e famshme, përveç se ajo tani nuk ka më…

vovalbania March 07, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Billie Eilish tregon se jeta e saj ‘ndihet njësoj’ edhe pasi është bërë e famshme, përveç se ajo tani nuk ka më…

Billie Eilish kohët e fundit foli për arritjen e famës në një moshë të re. Muzikantja 20-vjeçare tha për revistën “V Magazine” se jeta e saj “ndihet njësoj” që kur kënga e saj debutuese “Ocean Eyes” u bë virale në 2015. Kjo është kryesisht falë shtëpisë së saj të fëmijërisë, për të cilën ajo tha se nuk ka ndryshuar prej vitesh.

Marrëdhënia ime me shtëpinë time nuk ka ndryshuar, ashtu si me prindërit dhe vëllain tim. Mendoj se është pak e mërzitshme për disa njerëz që janë rritur me mua ose që nuk më kanë parë për një kohë të gjatë. [Ata] vijnë të na shohin dhe shohin se është saktësisht e njëjta gjë. Është sikur ke hyrë këtu dhe është viti 2003.

Këngëtarja “Happier Than Ever” dhe vëllai i saj më i madh, Finneas O’Connell, u rritën në periferi të Los Anxhelosit të Highland Park dhe u shkolluan në shtëpi nga prindërit e tyre. Edhe pse Eilish thuhet se bleu shtëpinë e saj vitet e fundit, të cilën ajo e la të kuptohet në këngën e saj të vitit 2021 “NDA”, ajo i tha Rolling Stone se ende kalon shumë netë në dhomën e saj të fëmijërisë.

Nuk ka asnjë shenjë se një person i famshëm ekziston brenda pak metrave nga kjo zonë. Dua të them, është vërtet qesharake. Më duhet t’i kujtoj vetes se çfarë është jeta ime në të vërtetë për botën e jashtme, sepse thjesht harroj ndonjëherë. Jeta ime me të vërtetë, sinqerisht ndjehet njësoj si kur isha fëmijë. Përveç që nuk kam asnjë shok.

Eilish shtoi gjithashtu se:

Dua të them, përveç njerëzve me të cilët punoj, të cilët janë absolutisht miqtë e mi – ata janë në të vërtetë miqtë e mi më të mirë.

Grupi i madh i turneut të Eilish përfshin vëllain e saj, i cili shkruan dhe prodhon muzikën e saj. Ajo është bashkuar gjithashtu edhe me prindërit e saj, Maggie Baird dhe Patrick O’Connell.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE