U tha se veprimi ndaj saj ishte ‘’për inat’’ të Donaldit, Einxhel flet për herë të parë për Beatrix!

vovalbania March 07, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
U tha se veprimi ndaj saj ishte ‘’për inat’’ të Donaldit, Einxhel flet për herë të parë për Beatrix!

Marrëdhënia mes Einxhel dhe Beatrix ndryshoi, në kohën kur kjo e fundit ishte e lidhur me Donaldin, i cili pati debate të ashpëra me moderatoren.

Por pas ndarjes së Veshajt me këngëtaren, duket se vajzat janë afruar sërish. Madje, në foton e fundit, të cilën e ka publikuar Einxhel, me një dedikim për të dashurin e saj, dj Dagz, nuk ka munguar komenti i Trixës.

“Hej, engjëll”, ka shkruar këngëtarja, koment të cilin e ka shoqëruar edhe me simbole të zemrës, ndërsa kudo në rrjet u komentua se ky veprim ishte ‘’për inat’’ të Donaldit.

E ftuar në ‘’Wake up’’, Einxhel Shkira mes rrëfimit për përvojën në Big Brother Vip foli edhe për Beatrix Ramosaj.

“Trixën nuk e kam takuar. Por e kam ditur se do të jetë pak më e rënduar. Kam komunikuar me Trixën, edhe brenda kam qenë e merakosur për të. Kjo nuk vjen vetëm nga BB VIP, por është edhe nga natyra e Trixës që është shumë e tërhequr nga daljet publike. Mendoj se edhe Trixa ka zgjedhur një lloj izolimi për të qenë më e qetë që të bëhet gati kur të dalë”, tha Einxhel.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE