Çfarë dhurate i bëre mamit sot për 8-Marsin? Arbana Osmani publikon foton dhe jep përgjigjen epike

vovalbania March 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë dhurate i bëre mamit sot për 8-Marsin? Arbana Osmani publikon foton dhe jep përgjigjen epike

Moderatorja Arbana Osmani sapo është kthyer nga pushimet në Maldive ku ndodhej me partnerin e saj Eduartin, dhe dy fëmijët Jonin dhe Diellin

Ditën e sotme Arbana ka bërë një ‘ask’ në “Insatgram”-in e saj ku njerëzit nuk kanë nguruar ta pyesin për të ditur më shumë detaje nga jeta e saj.

Një nga pyetjet ishte edhe se çfarë dhurate i ka bërë mamit me rastin e 8 marsit dhe përgjigja e Arbanës që ishte: “Një beb tjetër.”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52186 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE