E papritur! Ndahen Andi dhe Melisa: E penduar deri ne pike te fundit!

vovalbania March 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E papritur! Ndahen Andi dhe Melisa: E penduar deri ne pike te fundit!

Andi dhe Melisa ishin cifti i vetem qe i rezistuan Perputhen, por mesa duket sapo ka ardhur ndarja e tyre!

Këtë e ka lënë të nënkuptohet Melisa përmes dy story-ve në Instagram. “E penduar deri në pikë të fundit. U kry. Euforike gjithmonë.Hiperaktive. Flas pafund prandaj ma kanë vu gishtin gjithmonë mu. Vec unë e ti e dimë sa shumë nuk kam folur. Nuk më intereson çka ju të gjithë mendoni sepse ky është limiti” – është shprehur ajo.

Melisa i ka fshirë fotografitë e përbashkëta dhe nuk e ndjekë më Andin në Instagram. Një moment të tillë, çifti patën kaluar edhe vitin që lamë pas por kishin gjetur gjuhën e përbashkët pas afro 24 orëve.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE