Rikthehet Big Brother Vip shume shpejt!Surpriza ne fund te marsit

vovalbania March 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Rikthehet Big Brother Vip shume shpejt!Surpriza ne fund te marsit

Nuk mbaron ky Big Brother,nuk po i gjehet ende fundi fenomenit qe mbertheu shqiptaret si Ezeli ne kohe te vet.

Behet me dije se fundmi se Big-u do te rikthehet por jo ne formen e nje reality show.

Dokumentar televiziv!Po,po nje dokumentar po behet si te kishin zbuluar sirenat ne Adriatik(nuk jam shume e sigurt nese do i dedikonin kaq kohe sirenave)

Gjithsesi,stafi po punon per realizimin e dokumentarit ku do te kete ne vemendje te gjitha prapaskenat e ketij edicioni.

Realizimi,rregullat,lojerat psikologjike, konsultat me Endemol dhe gjithcka tjeter qe perfshin shtepine.

Kujtojme se fituesi i ketij BB VIP u shpall Ilir Shaqiri dhe rikthimi i ketij formati mbajti lidhur gjithe publikun shqiptar me dramat, dashurite dhe zenkat.
Pritet qe Big Brother VIP 2 te rikthehet ne fund te dhjetorit sic dhe ka lajmeruar moderatorja Arbana Osmani.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41792 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE