Ish konkurrentja e “Love Story” dhe kengetari shqiptar do te behen prinder per here te pare!

vovalbania March 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ish konkurrentja e “Love Story” dhe kengetari shqiptar do te behen prinder per here te pare!

Ish konkurrentja e Love Story, Engjell Lengo se fundmi ka zbuluar se eshte ne nje marredhenie me kengetarin e muzikes popullore Van Gjuzi.

Madje ajo ka lajmeruar se dyshja jane ne nje pritje te embel.

Ndonse kjo marredhenie ka qene mjaft diskrete, Engjell duket se ka vendosur qe te zgjedhe Vanin si partnerin e jetes

Epo urime cifti!

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE