A jeni gati për këngën e re nga Stresi?

vovalbania March 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A jeni gati për këngën e re nga Stresi?

Stresi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor i cili është gati për lansim.

“Savage” është projekti i ri i cili do të publikohet sonte në orën 19:00 në platformën Youtube.

Këtë e bëri të ditur artisti përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Ora 19:00 shkurt e shqip Dhe troç! “Savage”, shkroi Stresi ku ndau dhe disa sekuenca nga kënga e re. /vov albania

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE