Lart e poshtë qarkullojnë thashetheme për raportin e Kate me Meghan! Si qëndron e vërteta?

vovalbania March 11, 2022 0 koment 2 Mund të lexoni në minuta.
Lart e poshtë qarkullojnë thashetheme për raportin e Kate me Meghan! Si qëndron e vërteta?

Kate Middleton ‘nuk do të harrojë’ se si e trajtoi Meghan Markle, por nuk do ta zgjasë grindjen e tyre, ka pohuar një ekspert mbretëror.

Thashethemet kanë qarkulluar prej kohësh për një grindje midis Dukeshës së Kembrixhit dhe Dukeshës së Sussex në dasmën e ish-aktores me Princin Harry në maj të vitit 2018, me marrëdhëniet që kanë mbetur të tensionuara që atëherë.

Dhe thuhej se Kate i kishte parë ‘vdekshme’ pretendimet që ajo e bëri Meghan të qante gjatë një sherri për fustanet e shoqërueseve të nuses që u shfaqën gjatë intervistës të Oprah Winfrey vitin e kaluar.

Sipas Ingrid Seward, nëna e tre fëmijëve do të jetë ‘e përzemërt’ me Meghan nëse do të marrë pjesë në jubile, duke thënë për The Mirror: ‘Ajo me siguri do të fotografohet duke e puthur ose përqafuar. Ajo e di se nuk ka kuptim duke zgjatur një grindje që ka mundësi të riparohet’.

Ndërkohë Ingrid tha se nëse gratë ribashkohen në jubile, Dukesha e Kembrixhit do t’i lërë në një anë ndjenjat e saj.

Ajo tha: ‘Ajo duhet – kjo është pjesë e punës së saj. Ndjenjat e saj private duhet të mbeten pikërisht të tilla’.

Gjatë transmetimit të intervistës vitin e kaluar, Meghan tha: “Ajo (Kate) ishte e mërzitur për diçka, por ajo e zotëronte atë dhe ajo kërkoi falje. Dhe ajo më solli lule”.

Vitin kaluar, Katie Nicholl shpjegoi: “Kate nuk ka dashur kurrë që të dalë në shtyp për një përçarje me Meghan, kështu që është shumë e vështirë që kjo histori të qarkullojë”.

Katie shtoi se ka ‘versione të ndryshme’ të historisë dhe pretendoi se Princi Harry dhe Meghan e dinë se Kate ‘nuk është në gjendje të përgjigjet’.

“Me sa dëgjoj, ka versione të ndryshme të historisë së shoqërueses së nuses, jo vetëm atë që Meghan diskutoi,” tha eksperti mbretëror për botimin.

“Kate e ndjeu se gjithçka ishte e rregulluar, kështu që të ringjallej sërish ishte vdekjeprurëse. Kate nuk është në gjendje të përgjigjet dhe Meghan dhe Harry e dinë këtë.

Eksperti mbretëror vazhdoi të pretendonte se Kate mbeti ‘e pikëlluar, e zhgënjyer dhe e lënduar’ pas intervistës së përgjithshme të Meghan dhe Princit Harry.

Komentet e fundit të Ingridit vijnë pasi mbeten pyetje nëse Duka dhe Dukesha e Sussex do të marrin pjesë apo jo në jubileun e Mbretëreshës.

Muajin e kaluar, biografi mbretëror Tom Bower pretendoi se Meghan mund të mos kthehet më në Mbretërinë e Bashkuar pasi asaj “thjesht nuk i intereson” se çfarë mendon publiku britanik.

Dukesha, e cila jeton në një rezidencë prej 14 milionë dollarësh në Montecito, Kaliforni pasi u tërhoq nga detyra mbretërore në vitin 2020, nuk ka ‘ndërmend’ të kthehet në Londër sepse e sheh Britaninë si një ‘kauzë të humbur’.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE