Luana Vjollca rikthehet pas në kohë, përkëdhel veten me kujtimet nga “Top Channel” dhe nuk do e besoni se për kë e ka marrë malli

vovalbania March 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Luana Vjollca rikthehet pas në kohë, përkëdhel veten me kujtimet nga “Top Channel” dhe nuk do e besoni se për kë e ka marrë malli

Herë pas here me videot nga “Shiko Kush Luan”, Luana pranon se i mungon mjaftueshëm ekrani. Duke përkëdhelur veten me kujtime e komplimente ajo ka njoftuar se do të rikthehet shumë shpejt, ndonëse kjo s’ka ndodhur ende.

Në orët e para të mëngjesit ajo ka publikuar një kujtim me Arjan Konomin, i cili në “Përputhen” ka pranuar se e ka adhuruar Luanën nga larg dhe ka menduar ta takojë atë.

Një kujtim i një viti më parë, të cilin Luana e ndau mbase për të ndjerë sërish të njëjtën kënaqësi si herën e parë qe e ka dëgjuar e mbase sepse studiot dhe dritat e Top Channel i mungojnë tani që nuk është më aty.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55499 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE