Në pritje që dy vjet për sezonin e ri të “Peaky Blinders” këto parashihet të jenë datat e publikimit

vovalbania March 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Në pritje që dy vjet për sezonin e ri të “Peaky Blinders” këto parashihet të jenë datat e publikimit

Fansat e Peaky Blinders kanë pritur për më shumë se dy vjet për episodet e reja të Netflix Original, por për fat të keq, pritja do të zgjasë edhe pak. Drama është një nga ato shfaqjet e ndërlikuara të Netflix që transmetohen në më shumë se një vend, kështu që ndërsa sezoni 6 i Peaky Blinders ka qenë tashmë premierë, ai nuk do të jetë në Netflix në mars 2022.

Duke marrë parasysh se sezoni i pestë përfundoi me Tommy të torturuar nga shpirti i Grace dhe në prag të vetëvrasjes, nuk është çudi që fansat janë të etur të shohin se çfarë do të ndodhë më pas. Me siguri Tommy nuk mund të vdesë vërtet, apo jo?

Sezoni 6 i Peaky Blinders u shfaq premierë të dielën, më 27 shkurt në BBC One, dhe episodi i tretë i sezonit do të debutojë këtë të dielë, më 13 mars. Por ndoshta nuk do ta shohim sezonin që transmetohet në Netflix deri në prill.

Finalja e sezonit 6 të Peaky Blinders është planifikuar të transmetohet më 3 Prill, kështu që ka një shans të mirë që të mund të marrim sezonin e ri javën e ardhshme. Netflix zakonisht i pëlqen të ruajë publikime të mëdha për të Premten përpara fundjavës, kështu që 8 prilli ose 15 prilli duken si supozime të arsyeshme se kur sezoni 6 i Peaky Blinders do të arrijë në shërbimin e transmetimit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE