Vildane Zeneli nuk kursen provokimet në postimet e fundit

vovalbania March 14, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Vildane Zeneli nuk kursen provokimet në postimet e fundit

Modelja e njohur Vildane Zeneli ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve me postimet e fundit në InstaStory. Bukuroshja ka pozuar përpara pasqyrës vetëm me një këmishë të hollë të lidhur në fund që ekspozon dekoltenë, ndërsa në pjesën e poshtme vetëm bikini.

Në foton tjetër, Vildania ka zgjidhur lidhëset e bikinit dhe ka tërhequr më shumë vëmendjen drejt të pasmeve të saj. Postimi i radhës e tregon duke shijuar rrezet e diellit dhe në plan të parë del gjoksi i saj nën këmishën me tyl, ku ajo ka përdorur një zemër të zezë për të mos treguar tepër.

Megjithatë, është fotoja e fundit ajo që ka ekspozuar thuajse tërësisht modelen. Vildania e ka zhveshur tërësisht këmishën dhe e ka mbuluar gjoksin me dorë. Pozicioni i anuar i trupit shfaq të pasmet e saj, teksa fotot i ka shoqëruar edhe me një këngë./VOV ALBANIA

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52189 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE