E motra i nxjerr sekretet Atdheut. Tregon femrat që i pëlqejnë

vovalbania March 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E motra i nxjerr sekretet Atdheut. Tregon femrat që i pëlqejnë

Pasditen e sotme Atdheu ka qenë i ftuar në Ftesë në 5, ku ka folur për kauzën që ndërmori me prerjen e flokëve.

Por sigurisht biseda nuk ka ngelur me kaq dhe ai ka marrë një letër nga e motra, ku veç se shprehej krenare për të ka treguar dhe vajzat që i pëlqejnë Atdheut.

“Janë shumë që e adhurojnë atë, por  mesa sa di unë Atdheu ka merak brunet, vajzat e qeshura me flokë të gjata. Shpirtin ta kenë të bukur, pse jo dhe pamjen fizike. Do ishin një dyshe e përkryer. Dy brunë si çift. Por ai e di më mirë!  Motra vetëm më të mirën i uron. Duaj! Adhuro! Mos lëndo! Femra ideale do jetë e lumtur me të!”- ka përfunduar ajo.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58053 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE