Dojna dhe Vlashenti ngjyrosin qiellin me ngjyrë të kaltër: Është djalë!

vovalbania March 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dojna dhe Vlashenti ngjyrosin qiellin me ngjyrë të kaltër: Është djalë!

Dojna Mema dhe Vlashenti do bëhen prindër të një djali. Lajmin e ka zbuluar vetë moderatorja me një video ku zbulohet gjinia me festë e tullumbace. Gëzimi dhe emocionet e çiftit ndihen shumë në video dhe kjo e ka bërë ndarjen e lajmit edhe më të bukur. “Që tani e imagjinoj kapitullin e ri të jetës sime ku pasi të kem shkelur çdo Lego nëpër shtëpi dhe të di gjithçka mbi “Minecraft”, ai do më thotë: O ma je më e bukura! E ça t’i thuash pastaj? Mblidh legot?! 😅💙 #boymama #kababaçun”, ka shkruar mdoeratorja duke i dhënë edhe më shumë emocion momenteve që po përjeton.

View this post on Instagram

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Dojna dhe Vlashenti do të bëhen prindër shumë shpejt. Çifti kanë vite bashkë dhe jeta e tyre tashmë po merr një tjetër drejtim, me zgjerimin e familjes së tyre të vogël.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE