Vetëm Lady Gaga mund të veshë taka 20 cm të larta me veshje palestre

vovalbania March 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Vetëm Lady Gaga mund të veshë taka 20 cm të larta me veshje palestre

Duke ecur në rrugët e New York, Lady Gaga, kishte zgjedhur veshjen që do i bënte të gjithë ta fotografonin. Një veshje në dukje shumë komode dhe sportive, bluzë e shkurtër Marc Jacobs me streçe të shkurtra në ngjyrë blu pastel. Por për ta vulosur pamjen kishte zgjedhur një palë taka të bardha 20 cm të larta, kombinuar me një çantë të vogël në po të njëjtën ngjyrë.

Lady Gaga po bën aktualisht prova për spektaklin: “One Last Time: An Evening with Tony Bennett & Lady Gaga” dhe me këtë rast sigurohet të vjedhë gjithë vëmendjen rreth vetes. Por më e bukura është që ecën mbi takat ekstremisht të larta me delikatesë dhe pa asnjë pikë sikleti./revistawho.com

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE