Lëvizje e papritur! Luana Vjollca gati për projektin e ri por jo në Top-Channel, zbulohet emri i gazetarit me të cilin do të bashkëpunojë

vovalbania March 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Lëvizje e papritur! Luana Vjollca gati për projektin e ri por jo në Top-Channel, zbulohet emri i gazetarit me të cilin do të bashkëpunojë

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca nuk u pa më nën logon e Top-Channel edhe pse u përfol që do ta drejtonte ajo Big Brother Vip.

Megjithatë ngjarjet rrodhën ndryshe dhe Luana bëri një pauzë nga ekrani (por jo nga projektet e tjera të Instagramit).

Por burime për Kryefjala.al bëjnë me dije se moderatoren e njohur në programin “Piranjat” që pritet të nisë së shpejti në Abc. Thuhet gjithashtu se Luana do ta ndajë këtë eksperiencë me gazetarin, Berat Buzhala.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE