A do të rikthehet në televizion pas lindjes së djalit? Dojna Mema e ka një përgjigje për ndjekësit

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A do të rikthehet në televizion pas lindjes së djalit? Dojna Mema e ka një përgjigje për ndjekësit

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Dojna Mema është në muajin e nëntë të shtatzënisë. Ajo është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe po pret të bëhet nënë e një djali.

Së fundmi, moderatorja ka zhvilluar një “Ask Me” në Instagram dhe një nga ndjekëset e ka pyetur se kur do të kthehet në punë dhe se a do të qëndrojë gjatë në shtëpi me djalin.

Përgjigja e Dojnës mesa duket është e qartë. Ajo do të kthehet shpejt, pasi puna që bën e lumturon.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55506 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE