Ç’po kurdisin? Mes thashethemeve për një romancë, Loredana dhe Noizy sërish bashkë

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ç’po kurdisin? Mes thashethemeve për një romancë, Loredana dhe Noizy sërish bashkë

Loredana është përfolur së fundmi se është bërë “mollë sherri” mes Noizy-t dhe Mozzik-ut. Dy reperët, të cilët sollën disa muaj më parë një duet të suksesshëm, i kanë dhënë fund miqësisë, gjë që u provua dhe nga fshirja e hitit “Bonjour Madame” në Youtube.

Ishte Noizy, i cili hodhi poshtë këto spekulime, ku theksoi se mes tij dhe Loredanës nuk ka asgjë më shumë sesa miqësi. Sa i përket raportit me Mozzik-un, ai theksoi se kishte ardhur për arsye biznesi dhe se Loredana nuk kishte të bënte aspak me këtë.

Pas këngës “Heart Attack”, të publikuar disa javë më parë, Noizy dhe Loredana janë bërë sërish bashkë. Sipas “Prive”, reperja do të jetë pjesë e klipit të ri të Noizy-t. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një duet apo reperja do të jetë thjesht protagoniste në klip.

Loredana müzikleri, videoları, istatistikleri ve fotoğrafları | Last.fm

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52189 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE