Kim Kardashian pozon me syzet nga marka e famshme e Kanye West!

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kim Kardashian pozon me syzet nga marka e famshme e Kanye West!

Kim Kardashian u shfaq me markën YEEZY të ish-bashkëshortit të saj Kanye West në Instagram këtë javë dhe gjithashtu edhe me vajzat e tyre North, nëntë vjeç dhe Chicago, katër vjeç.

Ish-çifti u nda vitin e kaluar dhe kohët e fundit kanë pasur një grindje në publik, por me sa duket ata tani kanë arritur të jenë më të qetë. Dhe në një varg fotografish të reja që ajo postoi në mediat sociale, Kim, 41 vjeç, North dhe Chicago mund të shiheshin duke pozuar me syze dielli YEEZY.

Nëna dhe vajzat ishin të veshura me veshje lëkure të zeza për të plotësuar syzet e argjendta. Në një foto të ëmbël, Kim e mbajti Chicago-n pranë saj. Një tjetër foto emocionuese tregoi Kim duke mbajtur vajzën e saj më të vogël në të dy krahët dhe duke e përqafuar.

Superylli i reality TV theksoi tiparet e saj me grimin e saj tipik të rëndë dhe kishte një model flokësh platini. Postimi i saj i fundit vjen pas pretendimeve se Kim dhe Kanye janë në një raport shumë më të mirë kur bëhet fjalë për rritjen e katër fëmijëve të tyre së bashku dhe duket se mosmarrëveshjet ia kanë lënë së shkuarës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE