“Më fal që s’të kam përqafuar sa duhet”, Aleksia Peleshi humb njeriun e shtrenjtë

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Më fal që s’të kam përqafuar sa duhet”, Aleksia Peleshi humb njeriun e shtrenjtë

Aleksia Peleshi ka njoftuar humbjen e gjyshit të saj. Lajmin e ka bërtë me dije përmes rrjeteve sociale, teksa ka publikuar dhe një foto me të kur ka qenë e vogël. Vajza e ministrit Peleshi ka shkruar fjalët më të ndjera ndërsa thotë se do t’i mungojë gjithë jetën.

“Na copetove shpirtin o gjysh! Sa e larget me dukej kjo dite! Gjithmone kam menduar se ti do jetoje te njihje femijet e mi, por Zoti te deshi heret prane vetes. Fjala e fundit qe te thashe ishte “do vij prape neser”. Por une nuk erdha dhe ndoshta ti nuk me prisje dot me. Sa pak te kam pare ne vitet e fundit e tani s’te shoh dot me!

Sa pak kemi biseduar e tani s’te degjoj dot me! Me fal gjysh, qe teksa rritesha s’te kam perqafuar sa duhet. Sikur te mundja te ktheja kohen mbrapa, te takoja edhe nje here eat gjyshin plot energji, kurajo e kokefortesi… U prehsh ne paqe gjyshi, te ndritte shpirti! Bana mungosh gjithe jeten yap. 🤍🕊🙏”, shkruan Aleksia.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE