Një tjetër video e Heidi Klum bëhet virale!

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Një tjetër video e Heidi Klum bëhet virale!

Ajo ka qenë në një pushim piktoresk në Miami me bashkëshortin e saj Tom Kaulitz. Heidi Klum ‘i ngriti temperaturat’ të premten në një klip të mediave sociale nga arratisja e saj luksoze.

Supermodelja, 49 vjeçe, tregoi trupin e saj të mrekullueshëm me bikini shumëngjyrëshe, teksa shkëlqente në plazh përballë perëndimit të diellit. Heidi zgjodhi një fytyrë të freskët dhe lejoi që flokët e saj bionde të lëviznin lirshëm nga era, ndërsa ajo ktheu flokët me lëvizje të ngadalta në video. Të enjten, ajo ndau një video të saj duke kërcyer me bikini në Instagram.

Supermodelja gjermane, 49 vjeçe, dukej tepër e bukur në dy pjesët që kishin një dizajn kafshësh. Postimi vjen pasi Heidi ndau shumë video dhe foto të saj dhe bashkëshortit Tom Kaulitz teksa festonin tre vjetorin e tyre. Heidi ndau një klip të saj duke u dukur e mrekullueshme me bikini rozë teksa kapte duart me dashurinë e saj muzikantin dhe vrapoi në oqean me të.

Heidi ka disa javë në Miami me pushime me bashkëshortin Tom Kaulitz dhe ka mbajtur të përditësuar 9.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram. Heidi u martua me Tom, i cili është kitaristi i grupit Tokio Hotel, në vitin 2019. Ata u lidhën për herë të parë në mars të 2018-ës dhe dolën publikisht me lidhjen e tyre dy muaj më vonë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54530 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE