Sa qenka rritur, Rudina Magjistari ndan si rrallëherë disa foto të së bijës

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sa qenka rritur, Rudina Magjistari ndan si rrallëherë disa foto të së bijës

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Rudina Magjistari është shumë diskrete për jetën private. Ajo është munduar që bashkëshortin dhe vajzën ta mbajë jashtë mediave. Mirëpo, së fundmi duket se ka bërë një lëshim të vogël.

Prej disa ditësh, Rudina ndodhet me pushime në Afrikë dhe përveç se ka ndarë pamje nga vendi, duket se këtë herë ka publikuar disa foto të Mias. Vogëlushja qenka rritur aq shumë, sa tani moderatorja përveç se vajzë e ka edhe si shoqe.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58053 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE