Irina Shayk ‘ngre temperaturat’ gjatë pushimeve në Ibiza!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Irina Shayk ‘ngre temperaturat’ gjatë pushimeve në Ibiza!

Të gjithë sytë ishin te Irina Shayk teksa ajo shkoi për të notuar me kolegen e saj supermodelen Stella Maxwell dhe një grup miqsh, ndërsa po shijonin një perëndim të bukur së bashku në fund të një dite tjetër me diell në Ibiza, Spanjë të premten pasdite.

Pasi u zhyt në ujë, bukuroshja 36-vjeçare me rroba banjo të Sports Illustrated u ngjit në një shkallë dhe pozoi për foto solo me flokë të lagur. Maxwell, e cila u bë një engjëll i Victoria’s Secret në vitin 2015 dhe është fytyra e markës së kozmetikës Max Factor, shfaqi mesin e saj të tonifikuar me një bluzë të bardhë dhe një palë pantallona të shkurtra xhins.

Ndërsa ishte në oqean, Shayk shkëmbente një të qeshur me miqtë e saj. E mbushur me gëzim, ish-partnerja e reperit Kanye West ngriti duart lart si ngazëllim dhe shfaqi buzëqeshjen e saj të ndritshme.

Grupi dukej se po e shfrytëzonte sa më shumë kohën e tyre në plazh teksa përziheshin dhe pinin martini. Më vonë, Shayk zgjodhi një mbulesë të zezë dhe pinte pije nën një çadër ndërsa bisedonte me miqtë e saj.

Kujtojmë se Irina Shayk dukej rrezatuese si kurrë më parë teksa hëngri drekën me Stella Maxwell në restorantin Es Xarcu në Ibiza, Spanjë të enjten. Modelja, 36 vjeçe, shfaqi pamjen e saj ikonike teksa veshi bikini të zeza me një detaj që vinte në pah mesin e saj të tonifikuar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE