Pasi xhiroi skenën e guximshme për Mission: Impossible 8, Tom Cruise rikthehet në Londër!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pasi xhiroi skenën e guximshme për Mission: Impossible 8, Tom Cruise rikthehet në Londër!

Tom Cruise mbërriti me helikopter në Londër. Ylli, 60 vjeç, shfaqi një buzëqeshje të madhe dhe një valë miqësore teksa u afrua në Mbretërinë e Bashkuar për të filmuar pjesën e tetë të serialit Mission: Impossible 8.

Ai mbërriti në kryeqytet me anë të helikopterit dhe u shfaq në një veshje elegante të zezë me një çantë shpine të zezë. Ylli dukej se ishte në humor të mirë teksa doli dhe bënte shaka me stafin e pritjes. Më pas ai ndërroi helikopterin për një makinë sportive për të vazhduar udhëtimin e tij.

Dita më e relaksuar për Tom vjen pasi ai i befasoi alpinistët këtë javë kur u hodh me parashutë nga një mal në Lake District ndërsa xhironte Mission: Impossible 8. Tom-it iu bashkua në vendndodhje Simon Pegg, i cili u pa duke parë aksionin ndërsa priste pranë një makine.

Ai thuhet se kërkoi falje për prishjen e shëtitjes së një çifti gjatë xhirimit të një skene për Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One. Çifti, Jason dhe Sarah Haygarth, i thanë Extra se u përplasën me një ekip produksioni për filmin dhe aktorin gjatë një shëtitjeje në një park kombëtar në Mbretërinë e Bashkuar të quajtur Lake District.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52592 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE