Pasi u tha se ka qenë një eskortë, dalin të tjera detaje nga e shkuara e errët e Amber Heard!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pasi u tha se ka qenë një eskortë, dalin të tjera detaje nga e shkuara e errët e Amber Heard!

Vazhdojnë të dalin fakte tronditëse pas gjyqit të famshëm Depp-Heard. Sipas thashethemeve të fundit, Amber Heard rekrutonte vajza në festat private të miliarderëve më të mëdhenj në botë. Jessica Reed Kraus, e cila ka bërë kërkime të thelluara në të kaluarën e Amber Heard pretendon se aktorja jo vetëm që merrte pjesë në këto festa, por gjithashtu sillte vajza të tjera për të marrë pjesë në to e për të argëtuar miliarderët.

Tasha Van Ree, thuhet se ka marrë pjesë në një nga këto festa të hershme seksuale. Cara Delevingne thuhet se ishte një nga personazhet e famshëm që mori pjesë në këto festa. Janë publikuar edhe disa foto, por Heard ende nuk ka reaguar. Beteja ligjore mes Johnny Depp dhe Amber Heard po vazhdon, edhe disa muaj pas gjyqit për shpifje që fitoi Depp dhe duket se detaje të reja po dalin në dritë. Në disa dokumente të fundit, aludohet për të kaluarën e supozuar të aktores përpara se të ishte me Depp.

Dokumentet e pambyllura gjyqësore nga padia e Johnny Depp për shpifje kundër Amber Heard kanë zbuluar një sërë akuzash dhe pretendimesh të reja, se të dyja palët u penguan të përplaseshin me njëra-tjetrën, dy muaj pasi aktori fitoi me sukses çështjen e shpifjes kundër ish-gruas së tij. Këto dokumente japin detaje që u prezantuan nga avokatët e Depp në kohën e gjyqit dhe ai akuzon ish-gruan e tij se ka qenë një kërcimtare ekzotike dhe eskortë përpara se të takohej me të.

Ndërkaq, pas gjyqit për shpifje, Johnny Depp regjistroi një album të ri me Jeff Beck që përfshin këngë të reja për ish-gruan e tij, Amber Heard. Dy miqtë bashkëpunuan në albumin e ri pasi muzikanti e ftoi papritur Depp që t’i bashkohej atij në turneun e tij të fundit në Mbretërinë e Bashkuar. Pas gjyqit për shpifje kundër ish-gruas së tij Heard, aktori bëri turne me muzikantin britanik, me të cilin bashkëshkruan dy këngë për albumin e ardhshëm të titulluar “18”. Më 15 korrik, albumi u vu në dispozicion dhe thuhet se kënga kryesore e albumit është shkruar nga Depp.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54525 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE