Shtrohet në spital, Angela Martini shqetëson ndjekësit me postimin e fundit!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Shtrohet në spital, Angela Martini shqetëson ndjekësit me postimin e fundit!

Supermodelja e njohur Angela Martini di gjithmonë si ta rrëmbejë vëmendjen e mediave ku dhe përgjatë muajve të fundit ka qenë shumë e përfolur lidhur me ngjarjen me bashkëshortin e saj, i cili prej kohësh ka pasur probleme me drejtësinë dhe madje, mediat e shtetit rumun raportuan urdhërin e arrestit ndërkombëtar. Dhe pas këtyre problemeve, Angela na dha lajmin e bukur se u bë mama me ndihmën e një nëne surrogate.

E përpos postime provokuese, bukuroshja ndan shpesh me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj. Pak orë më parë, ajo ka treguar një video që i ka shqetësuar dashamirësit e saj, kjo pasi Angela shihet me serume në krahun e saj edhe pse ka zgjedhur të mos tregojë problemin shëndetësor që ka.

Nuk dihet se cili është shqetësimi i modeles, megjithatë ne urojmë të mos jetë asgjë serioze.

Djali i modeles quhet Kyree Martini Savulescu dhe së fundmi jo vetëm në rrjete sociale, por bukuroshja ka vendosur dhe të rrëfehet në një intervistë për këtë lindje duke zbuluar dhe përgjigjen e pyetjes që nuk shkaktoi pak spekulime. E ftuar së fundmi në një intervistë për gazetën zviceriane “Blick”, Angela ka zbuluar se e mori vendimin për të lindur djalin e saj me një nënë surrogate për të patur mundësi të zgjedhin gjininë e fëmijës dhe për të parandaluar alergjitë, sëmundjet autoimune, riskun për kancer e shumë të tjera. Modelja bukuroshe gjithashtu u shpreh se do të donte ta zgjeronte familjen edhe më shumë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE