Për një këngëtar aq të suksesshëm nuk mungon luksi, Butrint Imeri ndan me ndjekësit mjetet e shtrenjta!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Për një këngëtar aq të suksesshëm nuk mungon luksi, Butrint Imeri ndan me ndjekësit mjetet e shtrenjta!

Butrint Imeri është një nga këngëtarët që prej vitesh po shijon një sukses të madh falë projekteve të tij muzikore, të cilat pëlqehen shumë dhe numërojnë miliona klikime.

Këngëtari ka qenë shumë i angazhuar me koncerte të shumta dhe kjo gjë padyshim që ndikon edhe në anën financiare, jo vetëm të tij por të të gjithë artistëve. Në një video të postuar pak më parë në Instastory, Butrinti shfaqet duke drejtuar një automjet tejet luksoz teksa në dorën e tij mban një orë të kushtueshme.

‘AM & PM’ quhet dueti mes Butrint Imerit dhe Kidës, që besojmë që shumicës nga ju vendi i xhirimit i është dukur shumë i njohur. E duket se kënga është pëlqyer shumë nga ndjekësit dhe adhuruesit e muzikës së tyre, pasi kënga e tyre ka kaluar 18 milion klikime në platformën YouTube, duke u renditur kështu në një nga këngët më të pëlqyera të sezonit.

Një nga vendet ku janë bërë xhirimet është shtëpia ikonike e një prej serialeve më të njohura turke, “Kara Sevda”. Kida dhe Butrinti kanë bashkëpunuar edhe me parë me njëri-tjetrin bashkë me reperin Ledri Vula dhe kënga e publikuar, që titullohet “Dale” është pëlqyer shumë nga publiku verën e kaluar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE