Si rrallëherë, çifti Jennifer Garner dhe John Miller shihen së bashku në publik!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Si rrallëherë, çifti Jennifer Garner dhe John Miller shihen së bashku në publik!

Jennifer Garner dhe i dashuri i saj John Miller bënë një paraqitje të rrallë së bashku të enjten. Aktorja 50-vjeçare dhe CEO i CaliGroup, të cilët shoqërohen për më shumë se katër vjet, por janë fotografuar së bashku vetëm disa herë, u panë duke lënë një stërvitje në Los Anxhelos.

Ylli i “13 Going On 30” kishte duart plot teksa po shkonte drejt makinës së saj, ndërsa John hipi në sediljen e pasagjerit. Bukuroshja kishte flokët e saj të gjata të ndara në qendër dhe poshtë në valëzime të lirshme dhe dukej se ishte pa grim për daljen e saj.

Jennifer ka plotësuar look-un me një orë të zezë Apple dhe ka mbrojtur sytë nga dielli me syze të zeza të mëdha. Nëna e tre fëmijëve mbante disa sende në krahë, duke përfshirë një xhup ngjyrë bezhë, një shishe uji, një filxhan kafeje dhe iPhone. Jennifer është në lidhje me babanë e divorcuar të dy fëmijëve që nga viti 2018. Dyshja u ndanë për një kohë në vitin 2020, por më vonë u pajtuan.

Tre fëmijët e aktores Violet, 13, Seraphina, 13 dhe Samuel, 10, të cilët ajo i ndan me ish-burrin Ben Affleck, thuhet se takuan dy fëmijët që John ndan me ish-gruan Caroline Campbell në festimin e 50-vjetorit të Jennifer-it në prill. Muajin e kaluar, një burim i tha Us Weekly se të dy po afrohen mjaft me familjet e njëri-tjetrit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52180 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE