Vjen në jetë fëmija i dytë i Khloé Kardashian dhe ish-partnerit të saj Tristan Thompson!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Vjen në jetë fëmija i dytë i Khloé Kardashian dhe ish-partnerit të saj Tristan Thompson!

Khloé Kardashian është bërë nënë për herë të dytë me ish-in e saj Tristan Thompson. Një djalë ka ardhur në jetë përmes një nëne surrogate dhe këtë e konfirmoi përfaqësuesja e saj për “People” më 5 gusht. Lajmi që ish-çifti priste një fëmijë u zbulua fillimisht nga TMZ më 13 korrik dhe më pas u konfirmua nga përfaqësuesi i Kardashian për “People”. Lajmi u bë publik vetëm disa ditë pasi Kardashian u fotografua pas thashethemeve për një mashkull të ri misterioz në jetën e saj.

Mund të konfirmojmë se True do të ketë një vëlla ose motër. Khloé është jashtëzakonisht mirënjohëse për zëvendësuesin e jashtëzakonshëm për një bekim kaq të bukur. Ne do të dëshironim të kërkojmë privatësi në mënyrë që Khloe të fokusohet te familja e saj.

Më 14 korrik, Entertainment Tonight raportoi se, pavarësisht se Kardashian dhe Thompson mirëpritën fëmijën e tyre të dytë së bashku, të dy nuk po mendojnë që t’i rikthehen lidhjes apo romancës së tyre. Burimi ka shtuar gjithashtu se:

Kardashian dhe Thompson nuk janë bashkë dhe nuk kanë folur që nga dhjetori jashtë çështjeve të bashkëprindërimit. 

Thompson dhe Kardashian tashmë kanë një vajzë, True, e cila ka lindur më 18 prill 2018. Bashkëthemeluesja e “Good America” dhe Thompson nuk kanë qenë në një lidhje që nga dhjetori i kaluar pasi u zbulua se lojtari i NBA po priste një fëmijë me Maralee Nichols. Thompson ishte përfshirë më parë në disa skandale mashtrimi gjatë marrëdhënies së tij me Kardashian, e cila filloi në 2016. Kardashian është shprehur hapur në lidhje me dëshirën e saj për të mirëpritur një fëmijë të dytë.

Unë dua që vajza ime True të ketë një vëlla ose motër. Nëse është plani i Zotit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52654 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE